Kreatywność w przestrzeni

Łącząc w zgodną całość  – możliwość elastycznych godzin pracy, mobilną produktywność oraz kwestię wirtualnych spotkań biznesowych, możemy śmiało przyznać, że „standardy” tworzenia profesjonalnego biznesu zmieniły się na przestrzeni lat. Start-up`owcy oraz freelancerzy szukają swoistych alternatyw dla tradycjonalnych środowisk biurowych, gdzie w dalszym ciągu pozostają w pełni inspiracji do działania, a także nie tracą przy tym możliwości współpracy z innymi.

Przestrzeń coworkingowa, strefa pracy współdzielonej daje swoim członkom nie tylko możliwość korzystania z przestrzeni i jej zasobów biurowych, Wi-Fi.  Jest to także ponadto jedno  z popularniejszych wyjść dla mniejszych firm, przedstawicieli „wolnych zawodów” czy freelancerów nie potrzebujących samodzielniej przestrzeni biurowej.

Poniżej przedstawiamy Wam TOP 5 najpopularniejszych przestrzeni biurowych w Stanach Zjednoczonych, które są dla Nas nie tylko inspiracją, ale i motywacją do działania !

1. Green Spaces – New York/Colorado

„Green Spaces” to biuro coworkingowe, a także przestrzeń eventowa skupiająca się przede wszystkim na zachowaniu balansu pomiędzy pracą a eko-przyjazną przestrzenią dla przedsiębiorców rozpoczynających swoją działalność oraz ceniących pracę w zgodzie z naturą. Stworzone wedle idei eko design, tworząc przyjazną oraz minimalistyczną sferę pracy współdzielonej.

Green-spaces

Źródło: http://blog.pgi.com/wp-content/uploads/2014/05/Green-spaces.jpg

2.  theOffice™ – California

Oprócz ergonomicznie zaprojektowanych mebli oraz z zastosowaniem zasad Feng Shui, jednym z najważniejszych elementów tworzących ducha kreatywności w theOffice jest ściana To było napisane …”, dokumentująca książki, programy telewizyjne, filmy oraz wiele innych projektów, które zostały utworzone we wspólnej przestrzeni.

theoffice

Źródło: http://blog.pgi.com/wp-content/uploads/2014/05/theoffice.jpg

3.  Hera Hub – California

Hera Hub to biuro inspirowanie klimatem spa, łączące w sobie zarówno designerką przestrzeń stworzą z myślą o płci pięknej, jak również skupiające się na współpracy przy pomocy specjalistów. Strefa pracy skupia się przede wszystkim na rozwoju oraz stawianiu pierwszych kroków przez kobiety w samodzielnym biznesie. Hera Hub swoją aurą sprzyja nie tylko twórczej pracy, ale również relaksowi będącemu źródłem kreatywności.

4. CoCo – Minnesota

Modna przestrzeń Minnesota CoCo to nie tylko strefa pracy, to także nadzwyczajne tło stworzone z myślą o niezależnych przedsiębiorcach, a także pracownikach małych firm. CoCo to serce lokalizacyjne Minneapolis, które znajduje się w rozległym przestrzennie parkiecie w Minneapolis Grain Exchange. Monumentalność i znamiona historyczne robią wrażenie, prawda ?

coco-300x199

Źródło: http://blog.pgi.com/wp-content/uploads/2014/05/coco.jpg

5. Icehouse – Louisiana

Został stworzony w oparciu o pierwotna architekturę lat 20-tych w oparciu o inspiracje dawnego Nowego Orleanu. Przestrzeń coworkingowa w Icehouse są nazwę zawdzięcza wysokiemu na ponad 30 metrów sufitowi podświetlonemu tysiącami świetlików, wlewających „nowe światło pomysłów” na pracujących i rozpoczynających swą działalność przedsiębiorców z Louisiany.

icehouse

Źródło: http://blog.pgi.com/wp-content/uploads/2014/05/icehouse.jpg

A co dla Ciebie freelancerze wydaję się być najbardziej inspirującą przestrzenią do pracy ? 🙂

 

Reklamy