Idealne połączenie: mCoworking i mBiuro !

Już niedługo zacznie się prawdziwa zima, a świąteczny klimat, który już nas otacza, zdecydowanie nie wpływa dobrze na chęć do pracy, poza ciepłym domowym zakątkiem. Na pewno zdecydowana większość osób, bardzo aktywnych zawodowo, czasem nie ma ochoty wychodzić z kapci, aby spełnić wszystkie swoje obowiązki. Idealnym rozwiązaniem dla takich osób, które prowadzą swój własny biznes jest właśnie mCoworking oraz  mBiuro. Dzięki wybraniu opcji mBiura – najlepszego na rynku wirtualnego biura oraz mCoworkingu zyskuje się bardzo wiele.

1. Zarządzasz  własnym czasem !

Gdy przez sztywne godziny pracy, jesteś nieszczęśliwy, a na własne marzenia brakuje Ci czasu, możesz stracić chęć do prowadzenia biznesu i zaprzepaścić szansę na swój sukces. Wirtualne biuro, które zapewni Ci kompleksowe zaplecze usług, pozwoli także na plany, jakich dotąd nie miałeś okazji zrealizować. Nie musisz martwić się o swoją korespondencję, asystentka pomoże Ci w organizacji spotkań i obsłudze telefonu, a prestiżowy adres jaki mBiuro zapewnia już w 9 największych miastach w Polsce, pomoże Ci w zdobyciu zaufania Twoich kontrahentów.

zegar-w-formie-naklejki

.

2. Gdy masz ochotę pracujesz w domu ! 

Podczas, gdy Twoja firma posiada świetną lokalizację, a asystentka zajmuje się bieżącymi formalnymi sprawami, Ty w swoim własnym domu, przy ulubionym biurku możesz dalej Tworzyć swój idealny biznesplan.

jak-zrobic-biuro-w-malym-mieszkaniu

biuro

3. Gdy potrzebujesz miejsca na spotkanie z klientem, masz to zapewnione !

Już teraz powstała nowa usługa sieci mBiuro – MultiSale. Dzięki temu możesz wynająć nowo wyremontowane, różnej wielkości, sale konferencyjne i szkoleniowe, a także te które zapewnią Ci miłą i swobodną atmosferę podczas rozmowy z Twoim gościem. Wystarczy telefon, lub wygodna rezerwacją przez formularz na http://www.multisale.com.pl lub wiadomośc e-mail, a sala wraz z obsługą asystencką oraz ciepłą kawą i herbatą, czeka właśnie na Ciebie i Twoich gości 😉

SONY DSC

4. Gdy chcesz pracować z innymi i wyjść z domu, czeka na Ciebie Twoje stanowisko pracy !

mCoworking zapewnia Ci miejsce do pracy, w godzinach które Ci odpowiadają, wraz z zapewnieniem materiałów biurowych. Dzięki tej opcji, możesz pracować z innymi ludźmi, dzięki którym zdobywasz nowe doświadczenia. Ponadto koszty wynajęcia na własną rękę biura, w prestiżowej lokalizacji, są bardzo wysokie. Dzięki połączeniu usług mCoworkingu i mBiura zmniejszasz koszty prowadzenia swojego biznesu, nie tracąc na tym nic, oprócz zmartwień.

biurko

quot-paletowe-quot-biuro

Moc świątecznych prezentów, coraz bardziej nam się udziela. Ty także zasługujesz na prezent dla który będzie skutkował korzyściami przez długi czas. Wybierz dla siebie najlepsze opcje, takie żeby Twój biznes, był spełnieniem Twoich własnych marzeń. Radość z pracy, jest najważniejszym czynnikiem osiągnięcia sukcesu 🙂

coraz-blizej--lt3