Biurko dla MAMY !

Czy słyszeliście już o kolejnej, IV edycji programu Biurka dla Mamy ?

Wiele przestrzeni co-workingowych uczestniczących w projekcie oferuje bardzo atrakcyjne pakiety dla wszystkich mam, które chcą wrócić do pracy i znów mieć coś tylko dla siebie.

Młode kobiety, które zdecydowały się na dziecko, muszą wybierać pomiędzy pracą, a spędzaniem czasu ze swoją pociechą. A co jeśli powiem Wam, że można to pogodzić ?

Wirtualne biuro w połączeniu z miejscem do pracy, daje idealną możliwość dla bycia swoim szefem w pracy, a także bycia szefem własnego czasu ! IV edycja Biurka dla Mamy znacznie ułatwia podjęcie decyzji wszystkim mamom, które chciałyby coś zmienić, ale boją się kolejnych zobowiązań, zwłaszcza tych finansowych i czasowych. Wszyscy wiemy, że teraz na głowie mają znacznie więcej 🙂 Wiemy, że otwarcie własnego biznesu bardzo często przeraża i pomimo świetnych pomysłów, które naprawdę mogłyby być strzałem w dziesiątkę, poddajemy się na starcie. W momencie, gdy na swoim biurko zobaczymy stos dokumentacji, przez którą trzeba się przebić, marzenia odchodzą na drugi plan.

Jednak teraz jest możliwość wypchnięcia marzeń na pierwszy plan !

Innowacyjne rozwiązanie jakim jest adres do rejestracji firmy, miejsce do pracy, księgowość, a nawet opieka prawna biznesu w jednym miejscu, zapewnia stabilność i znaczne zmniejszenie kosztów. W jednym biurze profesjonalny zespół doświadczonych pracowników bez żadnych przeszkód potrafi założyć Twoją działalność, zająć się jej księgowością i obsługą prawną Twojej nowej firmy oraz dać Ci prestiżowy adres, w niskich abonamentach. Dostawcą profesjonalnych usług w tej kategorii jest firma mBiuro. Jako pierwsza na rynku wirtualnych biur, firma wdrożyła multiusługi – dążąc do obsługi całego biznesu w jednym miejscu. Brzmi wygodnie ? Oczywiście ! Taki właśnie był cel, który zdecydowanie został osiągnięty !

Poznajcie kilka z biur, które oferują takie usługi i współpracują z IV Edycją Biurka dla Mamy 🙂

biurko_dla_mamy_edycja4_400_290
Źródło: http://www.mamopracuj.pl/biurko-dla-mamy-szczegoly-projektu

Wirtualne biuro Łódź

Wirtualne biuro Warszawa Nowogrodzka

Wirtualne biuro Katowice

Wirtualne biuro Warszawa Solidarności

Na stronie http://www.multisale.com.pl także znajdziecie aż 9 lokalizacji w całej Polsce, które proponują ciekawe rozwiązania dla kobiet, które chcą wziąć udział w programie.

W tych ofertach mamy do dyspozycji mają wiele ważnych udogodnień takich jak:

projektor multimedialny
tablica flipchart
pomoc asystencka
artykuły biurowe
dostęp do sieci wi-fi
serwis kawowy i herbaciany (także woda)
skanowanie, kserowanie, drukowanie

Już po raz kolejny udowadniamy, że co-working to świetne rozwiązanie dla ludzi, z różnymi zajęciami, pomysłami i marzeniami na swój własny biznes. Zachęcamy do spędzenia chociaż jednego dnia w przestrzeni co-workingowej, a gwarantuję że pokochacie tę wolność i kreatywność jaką czuć w powietrzu 🙂

Tutaj możecie wypróbować jeden dzień zupełnie za darmo 🙂

Pamiętajcie, każdy moment jest dobry, aby zacząć zarządzać własnym czasem 🙂