Usługi konferencyjne

Nowy twój mBiuroMultiSale oferuje swoim klientom w każdym z 9 prestiżowych lokalizacji w Polsce, usługi konferencyjne. Pomieszczenia są urządzone w nowoczesnym stylu. Robią ogromne wrażenie na dotychczasowych klientach.

To nie tylko sale konferencyjne, które można wynająć na spotkania, ale również biurka do pracy, sale na godziny, małe gabinety do pracy i usługi co-workingowe. Istnieje możliwość wynajmu na godziny, dnie lub nawet na czas nieokreślony przy pakiecie godzin do wykorzystania. Spotkanie można zarezerwować poprzez formularz kontaktowy, telefon, a także osobiście w każdym oddziale. Wszystko to dostępne jest w atrakcyjnych pakietach.

Każdy oddział podczas pracy zapewnia wsparcie asystentki.

Gwarantowany jest w cenie serwis kawowy i herbaciany.

W usługach co-workingowych jest możliwość korzystania z materiałów biurowych, skanowania, drukowania oraz dostępu do szybkiej sieci wi-fi. Sale konferencyjne wyposażone są w tablice flipchart oraz rzutnik. Na prośbę klientów możliwe jest dostosowania pomieszczenia do potrzeb spotkania. Ruchome stoły pozwalają na stworzenie kompozycji, która będzie najbardziej odpowiednia dla klientów.

W nowej ofercie mBiuro – MultiSale możliwe jest nawet wynajęcie „biura serwisowego”. Są to biura dostosowane do potrzeb firm, które potrzebują krótkoterminowego miejsca do pracy. mBiuro oferuje wynajem takich powierzchni w najlepszej cenie na rynku.

Usługi konferencyjne w mBiuro – MultiSale uczestniczą także w projekcie Biurko dla Mamy ! Wszystkie mamy, które chcą być niezależne i chcę wrócić do działania dostają prezent w postaci bardzo atrakcyjnych pakietów na wynajem swojego miejsca do pracy.

Już teraz zachęcamy do zwiedzania galerii MultiSal i wybrania idealnej usługi konferencyjnej !

kolaż wszystkie